Twórcy Golluma „szczerze przepraszają za rozczarowujące doświadczenie”. Firma szykuje poprawki

Gry
1338V
The Lord of the Rings: Gollum
Wojciech Gruszczyk | 26.05, 18:10

Czy The Lord of the Rings: Gollum może powrócić na odpowiedni tor? Daedalic właśnie wydało oświadczenie, w którym niemieckie studio przeprasza za fatalną jakość gry i zespół obiecuje przygotowanie poprawek, które mają zapewnić graczom lepsze doświadczenie.

The Lord of the Rings: Gollum to według dziennikarzy najgorzej oceniana gra 2023 roku i tytuł może pochwalić się w „w większości negatywnymi” (33%) opiniami na Steam. Deweloperzy już podobno pracują nad następnym tytułem w uniwersum Władcy Pierścieni, ale studio postanowiło w końcu skomentować premierę oczekiwanej przygody i firma przeprasza.

Chcielibyśmy szczerze przeprosić za rozczarowujące doświadczenia, jakie wielu z was miało z grą The Lord of the Rings: Gollum po premierze. Przyjmujemy do wiadomości i głęboko żałujemy, że produkcja nie spełniła oczekiwań, które postawiliśmy sobie lub założyła je nasza oddana społeczność. Prosimy o przyjęcie naszych szczerych przeprosin za wszelkie rozczarowanie, które mogło to spowodować. Naszym celem jako studia i jako zagorzałych fanów Władcy Pierścieni zawsze było opowiedzenie wciągającej przygody opartej na fabule. Tworzenie historii ze Śródziemiem jako naszym placem zabaw było największym zaszczytem - i największym wyzwaniem, przed jakim stanęliśmy do tej pory.

Trudno powiedzieć, jak deweloperzy chcą naprawić The Lord of the Rings: Gollum, ponieważ tytuł mierzy się z fundamentalnymi problemami i nawet usunięcie błędów może nie wpłynąć wyjątkowo na opinie, ponieważ dziennikarze podkreślają, że pozycja oferuje nudny i powtarzający się gameplay.

W Daedalic rozumiemy, że sukces gry zależy od przyjemności i satysfakcji graczy. Szczerze doceniamy wasze opinie i aktywnie wsłuchujemy się w głosy, czytamy wasze komentarze i analizujemy konstruktywną krytykę i sugestie, których nam udzieliliście. Nasz zespół deweloperów pilnie pracuje nad wyeliminowaniem błędów i problemów technicznych, których doświadczyło wielu z was. Zależy nam na dostarczaniu poprawek, które pozwolą w pełni cieszyć się grą.

Jeszcze raz serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za wyrozumiałość. Będziemy nadal na bieżąco informować o naszych postępach i zapewniać przejrzystą komunikację dotyczącą nadchodzących poprawek i ulepszeń. Wasza pasja i poświęcenie jako graczy były siłą napędową naszej determinacji, by wszystko naprawić.

The Lord of the Rings: Gollum jest w tej sytuacji kolejną pozycją z 2023 roku, która debiutuje z ogromnymi problemami, a deweloperzy dopiero po debiucie chcą zająć się odpowiednimi poprawkami.

Źródło: GollumGame

Komentarze (53)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper