3 gry za darmo. Śmiałkowie mogą sięgnąć po przygodówkę i 2 strategie

Gry
1963V
Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War
Iza Łęcka | 26.05.2023, 11:21

W ostatnim czasie nie powinniśmy narzekać na możliwość ogrywania darmowych produkcji, ponieważ producenci i wydawcy systematycznie informują o świeżutkich okazjach. Najnowsza promocja pozwala sięgnąć po dwie pozycje na Steam i jedną z GOG-a.

Amazon oferuje obecnie aż 40 gier, wczoraj korporacja zapowiedziała zestaw produkcji nadciągających do Prime Gaming w czerwcu, a Epic Games zaproponował swoim użytkownikom Edycję Ostateczną Fallout: New Vegas. To jednak nie koniec, ponieważ na kolejnych platformach możemy sięgnąć po trzy interesujące tytuły.

Dalsza część tekstu pod wideo

Fiddlesticks Games i Curve Games oferują Hue – jest to nagradzana logiczna przygodówka, w której gracze mają okazję wpływać na wykreowany świat za pomocą kolorów. Wykorzystanie konkretnych barw pozwala rozwiązywać zagadki, pozbywać się przeszkód, wpływać na otoczenie i ułatwia odnalezienie zaginionej matki.

Na Steam możemy pobrać za darmo Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War. Gra jest dostępna w ramach wczorajszego Warhammer Skulls, czyli festiwalu dla fanów tego uniwersum. Jest to strategia, która spotkała się z niezwykle pozytywnym odbiorem na platformie Steam.

GOG również dołączył się do celebrowania święta sympatyków Warhammera i zapewnił Warhammer Skulls 2023 – Digital Goodie Pack, dzięki któremu otrzymacie między innymi Warhammer Epic 40,000: Final Liberation. Jest to starsza strategia turowa, której premiera odbyła się w 1997 roku.

Źródło: Steam / GOG

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper