Alone in the Dark do sprawdzenia za darmo. Znamy datę premiery i oglądamy gameplay rebootu

Gry
2440V
Alone in the Dark bohaterowie
Iza Łęcka | 26.05, 07:34

W nocy odbyła się prezentacja najnowszej gry studia Pieces Interactive – Alone in the Dark jest następną propozycją, która dołącza do coraz liczniejszego grona październikowych premier. Podczas pokazu poznaliśmy ostateczną datę debiutu horroru.

2023 rok jest bez wątpienia czasem powracających horrorów. Już w minionych miesiącach zagraliśmy w Dead Space Remake, Resident Evil 4 Remake, a przed nami jeszcze premiery Layers of Fear (15.06), Alan Wake 2 (17.10) oraz właśnie reboot marki, która po raz pierwszy znalazła się na rynku w 1992 roku.

Gra THQ Nordic została w nocy zaprezentowana na 11-minutowym materiale, który potwierdził, że w głównych bohaterów Alone in the Dark wcielili się Jodie Comer („Killing Eve”, „Free Guy”) i David Harbour („Stranger Things”, „Black Widow”, „Gran Turismo”).

Wydawca nie tylko pozwolił nam sprawdzić, jak wygląda najnowsza wersja, posłuchaliśmy relacji aktorów zaangażowanych w projekt, ale przede wszystkim poznaliśmy ostateczną datę premiery – Alone in the Dark powróci 25 października. Grę kupimy za 259 zł w standardowym wydaniu (233,10 zł w obowiązującej obecnie promocji) lub za 299 zł za Digital Deluxe (269,10 zł – aktualna promocja).

Gracze nie muszą kupować kota w worku, ponieważ już dzisiaj na trzech platformach wylądowało demo, dzięki któremu poznamy prolog:

Twórcy przygotowali „grywalny zwiastun”, dzięki któremu możemy się przekonać, jak prezentuje się niepokojąca historia osadzona w murach tajemniczej posiadłości Derceto. Należy zwrócić uwagę, że horror THQ Nordic jest kolejną dużą produkcją, która ma trafić na rynek w październiku – we wskazanym czasie ogramy Assassin's Creed Mirage (12.10), Lords of the Fallen (13.10), Alan Wake II (17.10) i Alone in the Dark (25.10).

Źródło: Gematsu

Komentarze (45)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper