GTA 6 będzie „perfekcyjny”. Rockstar mierzy wysoko i ma zapewnić „doskonałą” grę

Gry
2497V
GTA 6
Wojciech Gruszczyk | 24.05.2023, 18:27

Strauss Zelnick jest przekonany o sukcesie nowej gry Rockstar. Szef Take-Two w ostatnim wywiadzie potwierdził, że studio dąży do „perfekcji”, by zaproponować produkcję, która zadowoli wszystkich graczy.

Take-Two prawdopodobnie ustaliło już datę premiery GTA 6, więc Strauss Zelnick coraz śmielej wypowiada się na temat nowego projektu Rockstar Games. Dyrektor generalny korporacji zajmującej się wydawaniem gry z serii Grand Theft Auto rozmawiał z redakcją The Aarthi and Sriram Show i został zapytany o ważny aspekt rozwoju tak wielkiej pozycji.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jak zachować równowagę pomiędzy nowymi elementami w GTA 6 pamiętając jednocześnie o zachowaniu znanych aspektów uniwersum? Strauss Zelnick uważa, że deweloperzy wiedzą, co zrobić, by osiągnąć perfekcję:

Myślę, że jest to wyzwanie, przed którym stoją ludzie z Rockstar za każdym razem, gdy pojawia się nowa odsłona Grand Theft Auto. Z jednej strony musi to być coś, czego nigdy wcześniej nie widzieliśmy, a z drugiej musi odzwierciedlać nasze odczucia związane z Grand Theft Auto. To duże wyzwanie dla zespołu. Odpowiedzią Rockstar jest po prostu dążenie do perfekcji; poszukiwanie doskonałości, a my ją osiągniemy – powiedział Strauss Zelnick.

Rockstar zmierzy się z naprawdę dużym wyzwaniem, ale deweloperzy już wielokrotnie udowodnili, że potrafią przygotować gry wyznaczające standardy – w końcu nie bez powodu GTA 5 osiągnął już sprzedaż na poziomie 180 mln egzemplarzy.

Trudno GTA 6 będzie przebić rezultat poprzednika, ale twórcy od lat rozwijają grę, która zdaniem Zelnicka ma być idealna.

Źródło: Gamingbolt

Komentarze (79)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper