Star Wars KOTOR Remake nigdy nie zadebiutuje? Gra ma poważne kłopoty

Gry (plotka)
1615V
Star Wars KOTOR Remake
Iza Łęcka | 23.05.2023, 12:45

Pamiętacie jeszcze o pełnym odświeżeniu kultowego Star Wars KOTOR? Wiele na to wskazuje, że gry nie zobaczymy na zbliżającym się PlayStation Showcase, ponieważ deweloperzy nadal nie rozwiązali najważniejszych kłopotów, jakie napotkali w trakcie prac.

W 2021 roku zobaczyliśmy pierwszą zajawkę odrestaurowanej wersji Star Wars KOTOR, ale od tego czasu nie otrzymaliśmy wielu pozytywnych informacji na temat gry. W zeszłym roku prace nad projektem miały zostać wstrzymane, rozwojem podobno zajęło się nowe studio, lecz te zmiany najprawdopodobniej nie doprowadziły do poprawy stanu projektu. Bardzo możliwe, że produkcja nadal nie otrzymała należytego wsparcia.

Dalsza część tekstu pod wideo

Do tematu Star Wars KOTOR Remake nawiązał Jeff Grubb, który podczas podcastu Giant Bomb's wspomniał, że gra może nigdy nie zadebiutować.

Jeff Grubb mówi: „Nie sądzę, aby KOTOR Remake kiedykolwiek zadebiutował” „Mamy lineup Ubisoftu na następny rok fiskalny i nie ma w ogóle wzmianki o Prince of Persia: Remake”. "Wciąż uważam, że PoP Remake wyjdzie przed KOTOR-em."

W ostatnich raportach finansowych Ubisoftu brakuje wzmianki na temat krytykowanego odświeżenia Prince of Persia, tymczasem właśnie wskazana pozycja miałaby znaleźć się na rynku przed oczekiwanym przez wielu posiadaczy PlayStation 5 tytułem. Niepokojący jest fakt, że Saber Interactive jak na razie nie dzieli się nawet drobnymi wiadomościami na temat prac.

KOTOR jest dla wielu graczy kultowym tytułem, nic więc dziwnego, że ogłoszenie pełnego odświeżenia spotkało się z aż tak dużym odzewem. Choć sytuacja produkcji jest niejasna, sympatycy uniwersum mogą oczekiwać na inną propozycję. Pamiętajmy, że w najbliższych miesiącach ma zadebiutować tytuł tworzony przez zespół Ubisoftu.

Źródło: TheGamer

Komentarze (66)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper