Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.10.2014 19:26
Football Manager 2015 zadebiutuje na rynku w przyszłym tygodniu
555V

Football Manager 2015 zadebiutuje na rynku w przyszłym tygodniu

W przyszłym tygodniu wszyscy menadżerowie rozpoczną nowy sezon. Zespoły przygotowane, piłkarze rozgrzani, więc możemy zapoznać się ze wszystkimi innowacjami Football Manager 2015. Mamy na PPE miłośników tej serii?  

Najnowsza odsłona znanego na całym świecie hitu zawiera ogromną liczbę usprawnień i nowości, względem swoich poprzedniczek. Większość zmian została zaprojektowana i wprowadzona specjalnie z myślą o tym, by prowadzenie klubu miało jeszcze bardziej osobisty charakter, a gracze mogli je dostosowywać do własnych potrzeb.
 
Główne cechy gry:
  • Różnorodne style zarządzania: Tylko od gracza zależy, jakim menadżerem będzie – czy większość czasu spędzi na boisku ze swoimi zawodnikami? Czy skupi się na samej taktyce i zarządzaniu? A może postara się połączyć cechy obu stylów? Innowacja ta oznacza, że po raz pierwszy w historii serii menadżer będzie mógł znaleźć się na treningu razem z piłkarzami.
  • Ulepszona opcja widoku meczowego: Przeszła ona największą zmianę od czasu wprowadzenia jej do Football Manager 2009. Zastosowanie nowej technologii umożliwiło wprowadzenie aż ponad 2 000 nowych animacji, dzięki czemu rozgrywane mecze wyglądają jeszcze bardziej realistycznie.
  • Odświeżony interfejs: Jedną z największych zmian jest odświeżony interfejs gry, dzięki któremu każdy menadżer bez problemu odnajdzie wszystko, czego potrzeba do poprowadzenia swojego zespołu do zwycięstwa.
  • Liczne zmiany w samej rozgrywce: Zmiany wprowadzono również w wielu innych sferach gry, jak choćby w zarządzaniu finansami, relacjach z mediami, pozyskiwaniu nowych zawodników czy też treningu.
Więcej szczegółów na stronie www.footballmanager.com.
 

Źródło: Informacja od użytkownika

Tagi: football manager 2015 informacja prasowa Sega Sports Interactive