Football Manager 2015

Football Manager 2015

8,2
5 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sports Interactive
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Sportowa,   Symulacja
Premiery
Świat:
07.11.2014
Europa:
07.11.2014
Polska:
07.11.2014
Producent:
Sports Interactive
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Sportowa,   Symulacja
Premiery
Świat:
07.11.2014
Europa:
07.11.2014
Polska:
07.11.2014

Football Manager 2015 - opis gry

Football Manager 2015 jest kolejną (jedenastą) odsłoną niezwykle popularnej serii. Jak zawsze zadaniem graczy jest wcielenie się w menadżera jednego z klubów piłkarskich i doprowadzenie zespołu na szczyt. Tytuł przygotowało studio Sports Interactive. 

Najnowsza odsłona znanego na całym świecie hitu zawiera ogromną liczbę usprawnień i nowości, względem swoich poprzedniczek. Większość zmian została zaprojektowana i wprowadzona specjalnie z myślą o tym, by prowadzenie klubu miało jeszcze bardziej osobisty charakter, a gracze mogli je dostosowywać do własnych potrzeb.

 

Gra stawia na indywidualność, ponieważ to tylko od gracza zależy, jakim menadżerem będzie – czy większość czasu spędzi na boisku ze swoimi zawodnikami? Czy skupi się na samej taktyce i zarządzaniu? A może postara się połączyć cechy obu stylów? Innowacja ta oznacza, że po raz pierwszy w historii serii menadżer będzie mógł znaleźć się na treningu razem z piłkarzami.

 

Twórcy ulepszyli opcję widoku meczowego - przeszła ona największą zmianę od czasu wprowadzenia jej do Football Manager 2009. Zastosowanie nowej technologii umożliwiło wprowadzenie aż ponad 2 000 nowych animacji, dzięki czemu rozgrywane mecze wyglądają jeszcze bardziej realistycznie.

 

Odświeżyli również interfejs - jedną z największych zmian jest odświeżony interfejs gry, dzięki któremu każdy menadżer bez problemu odnajdzie wszystko, czego potrzeba do poprowadzenia swojego zespołu do zwycięstwa.

Zmiany wprowadzono także w wielu innych sferach gry, jak choćby w zarządzaniu finansami, relacjach z mediami, pozyskiwaniu nowych zawodników czy też treningu.

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych