Twórcy Redfall już pracują nad „następną grą AAA”. Studio nie traci czasu

Gry
971V
Redfall
Wojciech Gruszczyk | 10.05, 16:01

Od premiery Redfall minął zaledwie tydzień, a Arkane Austin potwierdza, że rozpoczęło prace nad opracowaniem nowej gry. Może to wpłynąć na przygotowanie oczekiwanych aktualizacji, które usprawnią przygodę pełną wampirów.

Redfall w tym tygodniu otrzymało pierwszą, małą aktualizację, która zajęła się usunięciem zaledwie trzech problemów. To jednak początek wielkiej pracy nad tytułem, który pod względem grafiki oraz wydajności nie oferuje odpowiedniej jakości, a nie możemy zapomnieć, że to nie jedyny problem przygody. Twórcy mają także pracować nad wprowadzeniem trybu 60 klatek na sekundę czy też zaoferowaniem rozgrywki offline.

Deweloperzy stoją przed dużym wyzwaniem ulepszenia Redfall, ale okazuje się, że przynajmniej część zespołu nie zamierza pracować nad tą przygodą.

Arkane Studios po niespełna tygodniu od debiutu Redfall zamieściło nowe oferty pracy, w których studio poszukuje deweloperów – zespół ma pracować nad nowym tytułem z segmentu AAA.

undefined

Trzeba tutaj zaznaczyć bardzo istotny szczegół: nowa gra AAA ma być rozwijana w ekipie Arkane Austin, czyli dokładnie w tym samym zespole, który odpowiadał za Redfall.

Nowi członkowie Arkane mają rozpocząć pracę „tak szybko, jak to możliwe”, co sugeruje, że deweloperzy nie zamierzają czekać i już rozwijają nowy projekt.

Źródło: Gamerant

Komentarze (91)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper