Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.10.2014 14:59
Przygotujcie się na walkę z bestią - nowe materiały z Evolve
468V

Przygotujcie się na walkę z bestią - nowe materiały z Evolve

Turtle Rock Studios przygotowuje graczy do wielkich testów Evolve, więc z tego powodu w Sieci zadebiutowały dwa materiały. Na pierwszym możemy dokładnie zapoznać się z systemem rozwoju bohaterów oraz bestii, a na drugim autorzy opowiadają o nadchodzącym wydarzeniu.

Twórcy Evolve stawiają na dużą ilość łowców oraz kilka bestii i każda postać będzie wyróżniać się specjalnymi umiejętnościami. W tej sytuacji gracze otrzymają możliwość tworzenia różnych taktyk, które w pewien sposób będą podstawą produkcji. Będziemy dobierać skład ekipy, przygotowywać zdolność i na końcu zapolujemy. Sytuacja jest także ciekawa z drugiej strony, ponieważ monstra w trakcie zmagań zdobywają punkty, dzięki którym stają się coraz to silniejszą maszynką do zabijania.

Pomysł Turtle Rock Studios nie jest wielką innowacją, ale zapowiada się naprawdę smacznie. Walka z grupą kumpli na pewno doda rozgrywce smaczku. Miejmy tylko nadzieję, że gracze z chęcią będą wcielać się w potwory, bo starcia z myślącym oponentem będą na pewno dużo ciekawsze niż pojedynki ze sztuczną inteligencją. 

Gra zadebiutuje na rynku w lutym, jednak jeśli jesteście zainteresowani testami alpha - zapraszamy do tej wiadomości

Ponad godzina rozgrywki:

Kilka słów o rozgrywce i testach alpha:

Źródło: YouTube

Tagi: 2K Games evolve gameplay Turtle Rock Studios