Koniec Marvel's Avengers. Sandra Saad żegna się z graczami

Gry
1193V
Marvel's Avengers
Wojciech Gruszczyk | 27.03, 17:49

Twórcy Marvel's Avengers właśnie opublikowali smutną wiadomość. Sandra Saad, aktorka wcielająca się w Ms. Marvel, podziękowała graczom za rozgrywkę, co możemy odebrać jako pożegnanie z fanami. 

4 września Square Enix zaprosiło graczy na nową produkcję, która została przygotowana przez Crystal Dynamics we współpracy z Eidos Montreal. Doświadczone studia znane z takich serii jak Tomb Raider oraz Deus Ex zmierzyły się z przygotowaniem gry-jako-usługi i niestety pozycja nie osiągnęła oczekiwanych wyników.

Marvel's Avengers miało być rozwijane przez 10 lat, deweloperzy chcieli oferować nowych bohaterów oraz kolejne rozdziały, ale słaby start pozycji sprawił, że twórcy zaczęli odcinać kupony oferując graczom postacie, które bazowały na wcześniej przygotowanych herosach. Fani nie mogli także liczyć na wielkie opowieści, a opracowanie nowej zawartości trwało zdecydowanie za długo. 

Teraz na platformach społecznościowych gry pojawiła się wiadomość, w której Sandra Saad dziękuje fanom za wsparcie. Jest to w zasadzie symboliczny koniec Marvel's Avengers, ponieważ autorzy wcześniej zapowiedzieli zakończenie wsparcia dla pozycji

Warto pamiętać, że Crystal Dynamics zostało przejęte przez Embracer Group i deweloperzy rozwijają już next-genową przygodę Lary Croft, która zostanie wydana przez Amazon.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Avengers.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper