Marvel's Avengers straci wsparcie 30 września. Square Enix odsuwa się od głośnej komiksowej produkcji

Gry
1974V
Marvel's Avengers
Kajetan Węsierski | 21.01, 12:30

Od debiutu Marvel's Avengers mija mniej-więcej 2.5 roku i tym, co właściwie najłatwiej utożsamić z produkcją, jest nadzieja. Przed premierą mieliśmy nadzieję, że tytuł okaże się lepszy, niż obrazowały to zwiastuny, później wierzyliśmy, że tryb multiplayer uda się rozwinąć, a kolejne miesiące odznaczały się liczeniem na to, iż sytuacja wreszcie ulegnie zmianie, a zapewnienia deweloperów, że cały czas ciężko pracują nad poprawą pewnych aspektów, będą miały przełożenie na projekt.

Tak się dotychczas nie stało (choć nie wszystko było źle - dostaliśmy kilka przyjemnych DLC) i wiele wskazuje na to, że niespecjalnie coś się w tej kwestii zdąży zmienić. Jak się bowiem okazuje, doniesienia się potwierdzają, a Square Enix zapowiedziało, że kończy ze wspieraniem Marvel's Avengers. Ostatnia duża aktualizacja pojawi się pod koniec marca, a później, do 30 września, pojawiać się będą małe poprawki.

Od października tego roku tytuł najpewniej nie będzie już dostępny w sklepach, a żadne bugi nie będą łatane przez twórców - zabawa będzie odbywała się na własną odpowiedzialność. Jest to w gruncie rzeczy smutny koniec pozycji, która miała kolosalny potencjał, aby stać się czymś fajnym. Niestety - finalnie mieliśmy do do czynienia z kolejnym potwierdzeniem tego, że same prawda do głośnej marki nie są przepisem na odniesienie sukcesu.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Marvel's Avengers.

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper