SkyShowtime prezentuje „hity kwietnia”. Nowy horror Jordana Peele na liście filmów i seriali

Filmy/seriale
4117V
SkyShowtime
Iza Łęcka | 27.03, 12:15

Od lutowej premiery SkyShowtime w naszym kraju włodarze platformy dążą do przyciągnięcia nowych odbiorców i zachęcenia do subskrypcji serwisu. Jeszcze przez najbliższe dwa tygodnie będziemy mogli skorzystać z promocyjnej ceny za miesiąc usługi, jednakże przedsiębiorstwo nie ustaje w dzieleniu się ogłoszeniami o nowościach. Sprawdźmy hity kwietnia.

undefined

Po okazałej rozbudowie SkyShowtime w połowie miesiąca przyszedł czas na zapowiedź następnych nowości. Na pierwszy rzut idą hity kwietnia, czyli najbardziej obiecujące filmy i seriale, które powinni szczególnie zainteresować widzów. Na liście nie brakuje kontynuacji dobrze znanych historii, w tym „Burmistrza Kingstown”, ale również nowości („Grease: Rise of the Pink Ladies”) oraz kinowego hitu - „Nope” jest ostatnią niepokojącą produkcją autorstwa Jordana Peele.

Zwróćcie uwagę, że w poniższym zestawieniu nie poznaliśmy dokładnego harmonogramu wszystkich premier, zatem musimy czekać na pełną ofertę SVOD na kwiecień. Przedstawione produkcje zwiastują jednak całkiem intensywny miesiąc pełen solidnych propozycji.

Grease: Rise of the Pink Ladies

W serialu Grease: Rise of the Pink Ladies występują: Marisa Davila jako Jane, Cheyenne Isabel Wells jako Olivia, Ari Notartomaso jako Cynthia, Tricia Fukuhara jako Nancy, Shanel Bailey jako Hazel, Madison Thompson jako Susan, Johnathan Nieves jako Richie, Jason Schmidt jako Buddy, Maxwell Whittington-Cooper jako Wally i Jackie Hoffman jako wicedyrektorka McGee. Akcja tego rozśpiewanego serialu toczy się 4 lata przed fabułą kultowego Grease. W 1954 roku, nim rock’n’roll stał się modny, a gang T-Birds zaczął być uważany za najfajniejszy w szkole, cztery zbuntowane outsiderki postanawiają zacząć żyć na swoich zasadach. Ich bunt szybko wywołuje w szkole moralną panikę, która na zawsze zmieni liceum Rydell High.

Drift – Partners in Crime

Już jako dzieci bracia Ali i Leo kochali wyścigi i szybkie samochody. Dziś są policjantami patrolującymi niemieckie autostrady i wiedzą, jak zachować zimną krew podczas pościgu za podejrzanymi przy prędkości ponad 240 km na godzinę. Razem walczą z przestępczością na niemieckich autostradach – od nieuczciwej organizacji ukrytej w strukturach policji, poprzez nielegalnych handlarzy, uciekających rabusiów, aż po włoską mafię. Jednak gdy nieoczekiwanie Leo zakochuje się w byłej dziewczynie Alego, Marii, ich braterska więź zostaje wystawiona na próbę.

Law & Order - 22. sezon

Legendarny, nagrodzony Emmy producent i twórca Dick Wolf powraca z nowym sezonem serialu Law & Order. Kontynuując swoje dziedzictwo, przedstawia w serialu sprawy inspirowane najgłośniejszymi współczesnymi wydarzeniami ze świata. Na ekranie oglądamy nowe gwiazdy i uwielbiane przez fanów postacie. Nowe sezony nagrodzonego Emmy serialu zachowują klasyczny podział na dwie części – jedną o policjantach prowadzących dochodzenie i jedną o adwokatach wymierzających sprawcom karę.

Burmistrz Kingstown

„Burmistrz Kingstown”, serial nominowanego do Oscara Taylora Sheridana i Hugh Dillona, opowiada o rodzinie McLusky, która rozdaje karty w Kingstown w stanie Michigan, gdzie jedyna prosperująca branża to więziennictwo. Główne role grają nominowany do Oscara Jeremy Renner i laureatka tej statuetki Dianne Wiest. Serial porusza kwestie systemowego rasizmu, korupcji i niesprawiedliwości, wychodzących na światło dzienne za sprawą bohaterów, którzy próbują przywrócić sprawiedliwość i porządek w mieście pogrążonym w chaosie.

Rabbit Hole

Serial z gatunku thrillerów szpiegowskich, opowiada historię Johna Weira (Kiefer Sutherland), mistrza przebiegłości w świecie korporacyjnego szpiegostwa, który zostaje wrobiony w morderstwo przez potężne siły mające zdolność wpływania na masy i kontrolowania ich. Naszą opinię na temat pierwszych odcinków produkcji znajdziecie TUTAJ.

Nope

Nowy horror zdobywcy Oscara Jordana Peele „Nope” to mroczna opowieść będąca połączeniem osobliwego science fiction i złożonego thrillera społecznego. Film odsłania zalążki przemocy, ryzyka i oportunizmu, które są nierozerwalnie związane z romantyczną historią amerykańskiego Zachodu... i z samym show-biznesem. W najnowszym filmie Peele ponownie łączy siły ze zdobywcą Oscara Danielem Kaluuyą, któremu na ekranie towarzyszą Keke Palmer i nominowany do Oscara Steven Yeun. Grają oni mieszkańców osamotnionego wąwozu w głębi Kalifornii, którzy stają się świadkami osobliwego, mrożącego krew w żyłach odkrycia.

Źródło: Showtime Polska - informacja prasowa

Komentarze (40)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper