SkyShowtime określiło termin zakończenia promocji z abonamentem za 12,49 zł. Niedługo premiera "Warszawianki"

Filmy/seriale
11252V
sky
Bartosz Dawidowski | 22.03, 09:22

Gdy SkyShowtime debiutował w Polsce mówiono o tym, że oferta promocyjna z ceną 12,49 zł na zawsze będzie dostępna tylko przez ograniczony, niesprecyzowany czas. Wiemy już, do kiedy dokładnie można się decydować na taką opcję.

Od momentu premiery ShyShowtime w Polsce (14 lutego 2023 r.) możemy w naszym kraju przy zakładaniu konta skorzystać z promocji cenowej, która zapewnia miesięczny abonament obniżony o połowę w stosunku do normalnej opłaty. SkyShowtime zaktualizował podane wcześniej informacje i wydłużył nieco czas obowiązywania tego programu. Z takiej opcji, z abonamentem na poziomie 12,49 zł miesięcznie, możemy korzystać nie do końca marca, jak podawano wcześniej, ale do 11 kwietnia 2023 roku, do godziny 23:59 tego dnia.

Co warto podkreślić - nie oznacza to, że abonament wykupiony do tego dnia podniesie się do poziomu 24,99 zł miesięcznie. Platforma zadeklarowała w rozmowie z wirtualnemedia.pl, że cena 12,49 zł ma być utrzymana na zawsze, o ile tylko zdecydujemy się na aktywację subskrypcji do 11 kwietnia.

"Promocja za pół ceny na zawsze będzie dostępna tylko do 11 kwietnia - powiedziała Agnieszka Pelc-Słwaińska, regional PR & communications manager w SkyShowtime.

Platforma SkyShowtime zapowiada przy okazji, że niedługo w ofercie pojawi się "Warszawianka" z Borysem Szycem w roli głównej. Według nieoficjalnych informacji premiera polskiego serialu, który został przejęty od HBO Max, ma się odbyć w czerwcu 2023 r.

Sprawdźcie przy okazji nowości na platformie SkyShowtime.

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/promocja-skyshowtime-koniec-serial-warszawianka-premiera-jak-zrezygnowac

Komentarze (82)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper