Lies of P ma w Polsce wydawcę. Grę kupimy w pudełku

Gry
1250V
lies of p
Wojciech Gruszczyk | 21.03.2023, 21:22

Znakomita wiadomość dla graczy odliczających do premiery Lies of P. Przygoda Pinokio ma w Polsce wydawcę, więc możemy szykować miejsce na fizyczne wydanie opowieści, która intryguje wiele osób od pierwszej zapowiedzi.

Lies of P zostało ujawnione w 2021 roku, ale sporo informacji na temat gry mogliśmy przeczytać w ostatnich 12 miesiącach, ponieważ Microsoft rozpoczął promować tytuł. Wszystko za sprawą współpracy z Round 8 Studio i zaoferowaniem produkcji w ramach Xbox Game Pass.

Dalsza część tekstu pod wideo

Lies of P nie będzie jednak dostępny wyłącznie na Xboksach i komputerach osobistych, ponieważ deweloperzy wrzucą przygodę także na PlayStation 5 oraz PlayStation 4. Ostatnio mogliście zobaczyć zapowiedź fizycznego wydania, a teraz otrzymaliśmy pozytywną wiadomość.

CENEGA potwierdziła, że Lies of P wylądował w planie wydawniczym firmy, więc zainteresowani będą mogli bez problemu kupić grę w Polsce:

„Lies of P w planie wydawniczym!

Gra akcji osadzona w mrocznym świecie Belle Époque, zainspirowana historią Pinokia!

Gra ukaże się na platformach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X”.

Na konkretną prezentację wersji musimy zaczekać, jednak sympatycy klasycznej, fizycznej dystrybucji mogą mieć pewność, że postawią pudełko z Lies of P na półce. W niedalekiej przyszłości powinniśmy poznać pełną ofertę i ostateczną cenę gry.

Źródło: CenegaPolska

Komentarze (35)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper