Xbox Game Pass z 2 nowymi grami. Przeciek z gamescomu potwierdza udostępnienie Lies of P w usłudze

Gry
1954V
Xbox Game Pass logo
Wojciech Gruszczyk | 23.08.2022, 16:07

W weekend pojawiła się tajemnicza wiadomość, która sugerowała, że Lies of P zmierza do katalogu Xbox Game Pass. Teraz możemy potwierdzić, że tytuł faktycznie trafi do usługi, ponieważ w Kolonii pojawił się banner potwierdzający rozbudowę katalogu.

Wieczorem zostanie opublikowany nowy zwiastun Lies of P, który najwidoczniej potwierdzi ostatni przeciek. Lies of P zmierza nie tylko na PlayStation 5, Xboksy Series X|S oraz komputery osobiste, ale produkcja powinna w dniu premiery pojawić się także w Xbox Game Pass.

Dalsza część tekstu pod wideo

Microsoft przygotował specjalne standy, na których gracze odwiedzający Kolonię mogą zagrać w gry prezentowane przez korporację i każda produkcja posiada specjalny baner potwierdzający udostępnienie tytułu w Xbox Game Pass – pomiędzy A Plague Tale: Requiem oraz The Last Case of Benedict Fox znajduje się właśnie Lies of P.

„Lies of P w #GamePass – potwierdzenie” 

Okazuje się, że stosowna adnotacja pojawiła się także pod drugą pozycją:

„You Suck at Parking jest najwyraźniej potwierdzony dla #XboxGamePass!

Zdjęcie zrobione przez @aarongreenberg!”

Nie jest to tak naprawdę duże zaskoczenie biorąc pod uwagę, że Microsoft pokazuje na targach w Kolonii wyłącznie tytuły, które trafią do usługi. Korporacja z Redmond wykorzystuje każdą możliwą okazję, by zainteresować graczy swoim katalogiem.

Źródło: Twitter

Komentarze (59)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper