The Callisto Protocol z „krytykowanymi” nowościami. Studio przygotowuje pakiet z Contagion Mode

Gry
1009V
The Callisto Protocol
Iza Łęcka | 10.03, 13:24

Striking Distance Studios nie zakończyło rozwoju brutalnej przygody Jacoba Lee. Deweloperzy zapowiedzieli nową aktualizację, dzięki której entuzjaści gatunku już w przyszłym tygodniu uzyskają dostęp do kolejnego trybu.

Premiera The Callisto Protocol nie była bezproblemowym doświadczeniem dla ekipy Glena Schofielda, która musiała podjąć się szybkiej naprawy wersji na PC oraz pozbycia się najpilniejszych błędów. Jeszcze przed premierą zespół jednak zapowiedział opracowanie nowości – na liście ujawnionych elementów pojawiło się 14 efektownych „sposobów na śmierć”.

Dalsza część tekstu pod wideo

Wielu graczy skrytykowało twórców za rzekome wycięcie przygotowanej wcześniej zawartości oraz dołączenie jej do płatnego zestawu. Negatywnych opinii było na tyle dużo, że szef studia wydał oświadczenie podkreślając, że nad każdym dodatkiem zmierzającym do horroru po premierze prace rozpoczynają się dopiero po stosownym debiucie.

Obecnie nadszedł dogodny moment na udostępnienie Contagion Bundle, w którym znajdują się krwawe ujęcia pokazujące bohatera, gdy kończy swój marny żywot. Na liście nowości znalazły się także kolejne skórki oraz Contagion Mode, czyli tryb podkręcający wyzwania – to najbardziej wymagający poziom trudności, w którym amunicja i leczenie są niezwykle ograniczone, a śmierć spowoduje rozpoczęcie zmagań od początku.

„Śmierć to dopiero początek, kiedy #ContagionBundle nadejdzie 14 marca.

Czy jesteście gotowi na zupełnie nowy Contagion Mode? Czas ucieka”.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do The Callisto Protocol.

Źródło: Twitter: CallistoTheGame

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper