Sony promuje najgorętsze nowości na PS5 i PS4 i poleca wielką wyprzedaż na PS Store

Gry
2968V
Scars Above
Bartosz Dawidowski | 01.03.2023, 09:54

Sony przypomina nam o najgorętszych nowościach, wprowadzanych w tym tygodniu na PlayStation 5 i PlayStation 4. Sprawdźmy czym warto się zainteresować.

Redakcja PlayStation Access opublikowała nowy filmik z serii "New PS4 & PS5 Games This Week". Tym razem jako najważniejsza produkcja tygodnia wskazane zostało najświeższe dzieło zespołu Bungie, czyli rozszerzenie Lightfall do Destiny 2.

Dalsza część tekstu pod wideo

Kolejny tytuł, który promuje Sony to Wo Long: Fallen Dynasty, wydawane przez Koei Tecmo. Gra zainspirowana chińskimi sztukami walki trafi na PS5 i PS4 już 3 marca 2022 r. Warto pamiętać w tym kontekście o wersji demonstracyjnej, która będzie dostępna do końca marca. Postępy wypracowane w tej próbce gameplayu zostaną zachowane. Jeśli zdecydujecie się na zakup Wo Long: Fallen Dynasty, to zabawę będzie można po prostu kontynuować, bez konieczności zaczynania od zera.

Następna gra reklamowana przez PlayStation Access to Scars Above. Wczoraj pojawiła się u nas recenzja tej produkcji (tekst znajdziecie w tym miejscu).

Sony poleca aktualne promocje, dostępne na PlayStation Store. Dzięki wyprzedaży taniej można kupić m.in. Assassin's Creed Valhalla w wydaniu Deluxe. Promocja jest dostępna tylko do dzisiaj, do 1 marca 2023 roku. O pełnej ofercie z tej akcji pisaliśmy w tym miejscu.

Źródło: https://youtu.be/jbiPAbQTNME?list=PLrJ7odEEpCbFrjuo_MTrH3vcAXmnRhrto

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper