Lies of P w 8K – gameplay pokazuje znakomitą jakość gry. Twórcy potwierdzają ważne szczegóły

Gry
2495V
lies of p
Wojciech Gruszczyk | 13.01.2023, 20:00

Round 8 Studio przypomina o Lies of P za pomocą pięknie prezentującego się materiału. Wymagająca przygoda Pinokio została zaprezentowana w 8K, co było możliwe dzięki wykorzystaniu najnowszej karty graficznej firmy AMD.

AMD Radeon RX 7900 XTX kosztuje ponad 5500 zł, ale mając takie GPU w komputerze możecie mieć pewność, że zagracie w Lies of P w najlepszych warunkach. Round 8 Studio współpracuje z AMD, by wykorzystać potencjał kart graficznych, a opublikowany materiał jest tego najlepszym dowodem.

Dalsza część tekstu pod wideo

Round 8 Studio potwierdziło ważną wiadomość – Lies of P jest wciąż datowany na 2023 rok. Deweloperzy nadal nie są gotowi na przedstawienie ostatecznej daty premiery, ale tytuł zmierza na rynek i zostanie udostępniony w najbliższych 12 miesiącach.

Materiał pokazuje kilka dynamicznych pojedynków, ale warto w tym miejscu zwrócić uwagę na detale. Lies of P na odpowiednim sprzęcie będzie dosłownie błyszczeć.

Na końcu filmu pojawia się wzmianka o platformach. Lies of P zadebiutuje na konsolach (PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One), komputerach osobistych oraz zostanie udostępniony w ramach Xbox Game Pass. Bardzo możliwe, że to właśnie na jednej z imprez ekipy Phila Spencera zostaną ujawnione szczegóły debiutu, ponieważ to dotychczas Microsoft miał okazję promować grę.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (59)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper