Lies of P na rozgrywce w 4K. Gra robi ogromne wrażenie

Gry
3860V
Lies of P
Iza Łęcka | 26.08.2022, 09:16

Lies of P jest jedną z najbardziej intrygujących pozycji tegorocznej edycji targów gamescom. Tytuł spotyka się z entuzjastycznym przyjęciem wśród niemal wszystkich dziennikarzy, a najnowszy materiał z produkcji zabiera nas do kolejnych mrocznych zakątków miasta Krat w 4K. Walka prezentuje się naprawdę obiecująco.

Steampunkowy Bloodborne zmieszany z The Order: 1886 w świecie Carla Collodiego – tymi słowami można opisać Lies of P, który jest ozdobą imprezy w Kolonii. Po ostatnim zwiastunie udostępnionym w trakcie Opening Night Live oraz klimatycznym fragmencie rozgrywki nie możemy mieć wątpliwości, że koreańskie NeoWiz Games zaoferuje jedną z ciekawszych pozycji w 2023 roku.

Dalsza część tekstu pod wideo

Na wydarzeniu w Niemczech twórcy podzielili się konkretnym gameplayem, a jego wycinek w 4K daje możliwość głębszego zanurzenia się w tym mrocznym i niepokojącym świecie. Tytuł zmierzający na PS5, XSX|S, PC i do Game Passa odznacza się bardzo efektowną grafiką, a wszystkie ataki, czary, zdobienia poszczególnych elementów miasta czy padające cienie robią jeszcze większe wrażenie na dokładnym materiale. Design przeciwników idealnie współgra z wizją świata.

Dzięki ujęciom możemy docenić projekt stworzony przez Round8 Studio – metropolia zajęta przez różnej maści monstra kryje pewną tajemnicę. Lies of P na pewno nie będzie tak krwawym tytułem jak wspomniany Bloodborne, ale nie można mu odmówić niepokojącego klimatu, który wzmacnia poczucie zagrożenia.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (107)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper