Hogwarts Legacy na genialnym zwiastunie. Twórcy zapraszają do wielkiego świata

Gry
4114V
Hogwarts Legacy
Wojciech Gruszczyk | 18.01, 15:11

Twórcy Hogwarts Legacy przygotowali kinowy zwiastun, który sprawi, że jeszcze mocniej będziecie wyczekiwać na premierę produkcji zmierzającej na konsole dwóch generacji oraz komputery osobiste.

Za 23 dni Hogwarts Legacy zadebiutuje na pierwszych platformach, więc dzisiaj możemy sprawdzić kinowy zwiastun historii. Jest to prawdopodobnie wstęp do wydarzeń, ponieważ widzimy, jak jedna z czarodziejek wysyła sowę na misję w poszukiwaniu... gracza?

Następnie mamy okazję sprawdzić kilka ciekawych scen – adepci magii walczą ze smokiem, jeden ze śmierciożerców próbuje okiełznać gryfa, uczniowie mierzą się z pewnym problemem, a w pewnym momencie list trafia do ręki postaci, którą będziemy mogli stworzyć w edytorze. 

Można odnieść wrażenie, że deweloperzy wykorzystują ostatnie przecieki, by jeszcze mocniej pobudzić graczy wyczekujących na tytuł. Hogwarts Legacy cieszy się wielkim zainteresowaniem na konsolach i komputerach osobistych, ale jak widać studio kontynuuje promocję przygody.

Hogwarts Legacy pojawia się w wielu zestawieniach najbardziej wyczekiwanych gier 2023 roku, a nie brakuje opinii, według których to właśnie ten tytuł może osiągnąć rekordową sprzedaż.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Hogwarts Legacy.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (111)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper