Preordery Hogwarts Legacy zdominowały sprzedaż na Steam. Wyniki lepsze nawet od Modern Warfare 2 i Elden Ring

Gry
1369V
Hogwarts
Bartosz Dawidowski | 16.01, 11:41

Kolejny tydzień sprzedaży na Steam to kolejne zwycięstwo Warner Bros. Games i zespołu Avalanche Software. Hogwarts Legacy jeszcze przed swoją premierą cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Hogwarts Legacy było największym bestsellerem ostatniego tygodnia na platformie cyfrowej dystrybucji Valve. Gracze rzucili się do kupowania cyfrowych preorderów gry szykowanej przez Avalanche Stoftware, której premierę wyznaczono na 10 lutego 2023 r. Do składania zamówień przedpremierowych zachęca zapewne wydanie Deluxe, dzięki któremu można będzie rozpocząć zabawę 3 dni przed tym terminem, dokładnie 7 lutego 2023 r. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

W rankingu sprzedaży na Steam działy się również inne ciekawe rzeczy w ostatnich 7 dniach. Przede wszystkim po wielu miesiącach zajmowania miejsc na podium Elden Ring wypadło z najwyższych lokat rankingu. Gra FromSoftware spadła na piąte miejsce. W liście top 10 pojawiło się kilka tytułów, które nie figurowały na niej 2 tygodnie temu. Do łask graczy powrócił Raft (dzięki promocji tytuł kosztuje jeszcze dzisiaj 48 zł). W rankingu nie zabrakło też nowości w postaci One Piece Odyssey. Warto też zauważyć, że do listy największych bestsellerów wróciło High on Life. Według danych Microsfotu to jedna z najpopularniejszych gier Xbox Game Pass, wydanych w 2022 roku.

Ranking sprzedaży na Steam (wysokość przychodów, ostatni tydzień):

  1. Steam Deck (hardware)
  2. Hogwarts Legacy
  3. Call of Duty: Modern Warfare 2
  4. Raft
  5. Elden Ring
  6. One Piece Odyssey
  7. CS:GO Prime Status Upgrade
  8. Valve Index VR (hardware)
  9. High on Life
  10. Project Zomboid

Źródło: https://steamdb.info/topsellers/2023W02/

Komentarze (51)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper