Persona 3 Remake ma znajdować się w produkcji. Atlus szykuje się do „kilku” zapowiedzi w 2023 roku

Gry (plotka)
822V
Persona 3
Wojciech Gruszczyk | 02.01, 18:54

Jeszcze w styczniu Persona 3 Portable i Persona 4 Golden trafią na nowe platformy oraz do Xbox Game Pass. Atlus ma jednak znacznie większe plany i w 2023 roku będziemy świadkami kilku ważnych ogłoszeń od doświadczonego studia.

Seria Persona cieszy się znakomitym zainteresowaniem, więc nikogo nie powinno dziwić, że Atlus przenosi na nowe platformy lub odświeża starsze odsłony. Korporacja potwierdziła, że na 2023 rok przygotowała kilka zapowiedzi i na liście obok oczekiwanej od dawna Persony 6 może pojawić się Persona 3 Remake.

Lolilolailo, który wcześniej potwierdził powrót Persony 3 Portable i Persony 4 Golden, twierdzi, że Atlus przygotowuje pełne odświeżenie P3. Gra ma otrzymać remake, który pod względem grafiki będzie przypominał Personę 5.

Persona 3 Remake ma otrzymać znacząco poprawioną oprawę oraz ulepszenia w rozgrywce, które dostosują produkcję do współczesnych standardów, ale jednocześnie zespół podobno nie zaoferuje pełnej zawartości. Według plotki Atlus mógł zdecydować się na odrestaurowanie zwykłej wersji zamiast Persona 3 FES, czyli rozszerzonego wydania zawierającego między innymi nowy, grywalny epilog.

Źródło: Gamingbolt

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper