Persona 3 Portable i Persona 4 Golden w dobrych cenach. Atlus prezentuje powracające gry

Gry
1298V
Persona 3 Portable i Persona 4 Golden
Wojciech Gruszczyk | 15.12.2022, 16:19

Atlus opublikował nowy zwiastun powracających Persona 3 Portable i Persona 4 Golden. Gry jednocześnie trafiły do cyfrowych sklepów i gracze mogą szykować się na sporo przyjemnego grania, ponieważ oba tytuły są dostępne w naprawdę dobrych cenach.

Atlus realizuje swój plan dostarczenia serii Persona do kolejnych graczy. W ostatnich tygodniach Persona 5 zadebiutowała między innymi na Xboksach, Nintendo Switchu oraz na PlayStation 5, a już na początku przyszłego roku kolejni gracze zagrają w Persona 3 Portable i Persona 4 Golden.

Najnowszy zwiastun pozwala sprawdzić produkcje – 19 stycznia tytuły zadebiutują na PlayStation 5, Xboksach Series X|S, PlayStation 4, Xboksie One, Nintendo Switchu, a Persona 3 Portable wskoczy na Steam. Jednocześnie przygody wylądują w katalogu Xbox Game Pass.

Gry trafiły już do cyfrowego sklepu Microsoftu i w rezultacie poznaliśmy ostateczne ceny Persona 3 Portable i Persona 4 Golden kupimy za 89 zł za sztukę lub na zestaw wydamy 173,99 zł.

Warto zwrócić uwagę, że obie produkcje zostały bardzo dobrze przyjęte – Persona 3 Portable zgarnął w 2010 roku oceny na poziomie 89%, a Persona 4 Golden osiągnął noty w okolicy 93% w 2021 roku. Produkcje są bardzo rozbudowane i ukończenie samych historii zajmuje 65 godzin (P3P) i 68 godzin (P4G).

Źródło: YouTube.com / Xbox.com

Komentarze (34)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper