Dead Island 2 z prezentacją dwóch bohaterów. Studio pokazuje sex workera i fankę jazdy na rolkach

Gry
1508V
Dead Island 2
Mateusz Wróbel | 29.12.2022, 16:29

Na początku tego miesiąca mogliśmy przyjrzeć się kolejnym, krwawym i jednocześnie bardzo soczystym materiałom z Dead Island 2. Redakcja Game Informer miała teraz okazję wypróbować grę studia Dambuster i postanowiła przedstawić nam dwóch z kilku głównych bohaterów.

Jak wynika z artykułów na wyżej wymienionej witrynie, dziennikarze otrzymali możliwość wyboru rozgrywki między dwiema nieznanymi do tej pory postaciami. Wydawca Deep Silver z rzeczonym studiem zaprojektowali Ryana i Dani w sposób dość prześmiewczy, co zgadza się z ogólnym zamysłem marketingowym związanym z Dead Island 2.

Okazuje się, że Ryan to tancerz na rurze z "rutyną strażaka". Według twórców jest to człowiek, który nie osiągnął zbyt wiele w szkole, ale zawsze nadrabiał swoim kuszącym wyglądem. Niespodziewanie stał się nawet głową rodziny, którą musi wyżywiać. Z racji swojej siły potrafi chwytać wrogów, a następnie rzucać nimi o różne obiekty.

Z kolei Dani to punkowa bohaterka wychowana w Irlandii. Wyróżnia ją charakterystyczny, przepełniony kolorowymi ubraniami i nietypowymi włosami styl, a jej głównym zainteresowaniem jest roller derby - a więc zawody w jazdach na rolce. Dzięki ćwiczeniom potrafi ona zamienić się w istną zabijakę, otrzymując dostęp do wybuchowych ataków.

Obu bohaterom bardziej szczegółowo możemy przyjrzeć się na poniższej grafice. Ponadto przypomnieć warto, że Dead Island 2 ma trafić na półki sklepowe 28 kwietnia 2023 roku.

Dead Island 2

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Dead Island 2.

Źródło: Game Rant

Komentarze (26)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper