Crime Boss: Rockay City na pierwszej rozgrywce. Gracze pytają: „Czy cały budżet na grę poszedł na aktorów”?

Gry
4451V
Crime Boss: Rockay City
Iza Łęcka | 12.12.2022, 09:13

Nie musieliśmy długo czekać, by spojrzeć na pierwszy gameplay z Crime Boss: Rockay City, jednakże przedstawione ujęcia najpewniej nie zadowolą zbyt wielu odbiorców. Choć na ekranie widzimy wiele znanych twarzy, tętniąca życiem metropolia nie przyćmi nas swoim wizualnym blaskiem.

Michael Madsen, Chuck Norris, Danny Trejo, Kim Basinger, Danny Glover, Michael Rooker, Damion Poiter oraz Vanilla Ice zostali zaangażowani do najnowszego projektu 505 Games. Studio podjęło współpracę ze znanymi aktorami, ale wiele na to wskazuje, że w trakcie rozgrywki entuzjaści gangsterskich potyczek nie mogą liczyć na prawdziwie next-genową oprawę. Pod najnowszym opublikowanym materiałem wiele razy możemy przeczytać to samo pytanie  – czy cały budżet gry został przeznaczony na aktorów?

Dalsza część tekstu pod wideo

Pierwszy gameplay z Crime Boss: Rockay City ukazuje średnio wyglądającą pozycję nastawioną na rozgrywkę w kooperacji – gracze wcielą się w Travisa Bakera, który staje do walki o „tron podziemia” w tytułowym mieście. Rozgrywka bazuje na misjach, podczas których musimy przejmować kolejne terytoria, uczestniczyć w napadach oraz „szalonych historiach pobocznych”.

W kampanii dla jednego gracza wybierzemy kompanów, biorąc pod uwagę umiejętności postaci sterowanych przez SI, lecz oprócz wskazanych trybów dodatkowo możemy liczyć na zabawę sieciową. Deweloperzy zaoferują kooperację PvE, podczas której będziemy uczestniczyć w „porywających skokach i napadach”. 

Crime Boss: Rockay City zadebiutuje 28 marca na PC (ekskluzywnie na Epic Games Store), natomiast jeszcze w 2023 roku odbędzie się premiera konsolowej wersji produkcji.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper