Street Fighter 6 – data premiery ujawniona przez PlayStation Store. Capcom szykuje się do ogłoszenia

Gry
1178V
Street Fighter 6
Iza Łęcka | 08.12.2022, 07:00

Jedną z ozdób tegorocznego The Game Awards zapewne będzie zwiastun Street Fighter 6, po którym ogłoszona zostanie data premiery gry. Kluczowe informacje dotyczące bijatyki zostały przedwcześnie ujawnione na PlayStation Store.

Pracownik odpowiedzialny za aktualizację cyfrowego sklepu PlayStation najprawdopodobniej opublikował materiały o 24 godziny za szybko, bowiem w nocy mogliśmy natrafić na wiele konkretów na temat premiery wyczekiwanego tytułu Capcomu. Można powiedzieć, że Sony pozazdrościło Microsoftowi wycieku daty premiery Diablo 4 i wyszło przed szereg w temacie bijatyki ;)

Street Fighter 6 miałby zadebiutować 6 czerwca 2023 roku. Tym samym we wskazanym miesiącu powinniśmy zagrać w przynajmniej dwa obiecujące tytuły – do wspomnianego wcześniej Diablo 4 może dołączyć szósta odsłona IP rozwijanego od 1987 roku.

Na PlayStation Store mogliśmy zobaczyć informacje na temat trzech wersji Street Fighter 6 – entuzjaści gatunku będą mogli sięgnąć po specjalne wydanie zawierające między innymi nowych wojowników. Na uwagę zasługuje jednocześnie fakt, że każda edycja pozycji zadziała na PlayStation 5 i PlayStation 4, co jasno wskazuje na fakt, że Capcom nie zamierza bawić się w płatne aktualizacje.

Przypomnijmy, że deweloperzy przeprowadzili już pierwszą fazę bety, natomiast od 16 grudnia wybrani śmiałkowie przystąpią do następnych testów.

Street Fighter 6 - data premiery i wersje

Źródło: Resetera

Komentarze (36)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper