Diablo 4 – wyciekła data premiery?! Microsoft mógł podać szczegół debiutu gry

Gry (plotka)
4289V
Diablo 4
Iza Łęcka | 07.12.2022, 07:43

Podczas The Game Awards powinniśmy zobaczyć Diablo 4, tymczasem nieoczekiwanie w bazie danych Microsoftu znalazła się zaskakująca informacja. Prawdopodobnie poznaliśmy ostateczną datę premiery produkcji zmierzającej na konsole i PC.

Diablo 4 na pewno będzie jedną z ozdób tegorocznej gali The Game Awards. Choć twórcy regularnie dzielą się pewnymi szczegółami na temat nowego projektu, wciąż nie wiedzieliśmy najważniejszego – czy Blizzard zaprosi graczy na betę, czy też podzieli się gorącym ogłoszeniem o ostatecznym terminie debiutu.

Coraz więcej przesłanek wskazuje na to, że możemy liczyć na drugie rozwiązanie. Aggiornamenti Lumia, który koncentruje się na wyszukiwaniu informacji w bazie danych sklepu Microsoftu, przekazał niezwykle interesujące doniesienia. Diablo 4 miałoby zadebiutować 5 czerwca.

Oczywiście, nie mamy do czynienia z oficjalną wiadomością, dlatego istnieje pewna ewentualność, że data zostanie zmieniona, jednak zazwyczaj w podobnych przypadkach Aggiornamenti Lumia się nie myli, bowiem bazuje na danych pozyskanych z serwerów przedsiębiorstwa z Redmond. Jednocześnie w przedstawionym wątku użytkownik podkreśla, że nietypowa godzina udostępnienia pozycji zależy od danej strefy czasowej, dlatego nowa odsłona może w niektórych rejonach znaleźć się na rynku 6 czerwca.

Aggiornamenti Lumia systematycznie przeszukuje sklep Microsoftu w poszukiwaniu podobnych perełek, dzięki czemu często przed czasem przedstawia niezapowiedziane gry czy też ujawnia zaplanowane debiuty. Możemy podejrzewać, że jeśli i tym razem ma on rację, to Diablo 4 otrzyma swoje 5-minut na The Game Awards, a fani uniwersum mogą liczyć na komunikat o terminie premiery.

Źródło: Aggiornamenti Lumia

Komentarze (93)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper