Warhammer 40,000: Darktide od dzisiaj w PC Game Pass. Zwiastun przygotowuje do walki z setkami wrogów

Gry
910V
Warhammer 40,000: Darktide
Iza Łęcka | 30.11.2022, 14:00

Warhammer 40,000: Darktide jest kooperacyjną propozycją studia Fatshark, które postanowiło skorzystać z oferty Microsoftu, udostępniając swój ostatni projekt. Od dzisiaj gra będzie dostępna na komputerach osobistych i jednocześnie zadebiutuje w ramach popularnego abonamentu.

Po wczorajszym dodaniu do biblioteki Xbox Game Pass dwóch produkcji, przyszedł czas na ostatni tytuł wzbogacający listopadową ofertę. Strzelanka jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników komputerów osobistych, choć w przygotowaniu znajduje się także wydanie na Xboksy Series X|S – deweloperzy na ostatniej prostej przełożyli premierę i skupili się na dopracowaniu gry na jednej platformie. Entuzjaści uniwersum jednak nie powinni się martwić, bowiem wciąż wciąż zmierza na urządzenie giganta z Redmond i wkrótce trafi do kolejnych graczy.

Dzisiaj możemy sprawdzić premierowy zwiastun Warhammer 40,000: Darktide, który pokazuje przygotowane atrakcje – czteroosobowe grupy zajmą się eliminacją dziesiątek wrogów, walcząc o ocalenie miasta Tertium zanim zapanuje w nim Chaos. Oprócz sięgnięcia po podstawy walki w zwarciu z Warhammer: Vermintide 2, twórcy opracowali system starć bronią palną - ich połączenie może okazać się szczególnie przydatne w trakcie mierzenia się z hordami przeciwników.

„Wkrocz do brutalnego, dystopijnego świata Warhammer 40,000. Od bijących ciepłem fabryk po rozkładającą się strefę uzdatniania wody, która dotknięta została opadami kwaśnego deszczu – kopiec Tertium zawsze był bezlitosnym miejscem. Musisz służyć gorliwej Inkwizycji, podejmując się misji mających na celu eksterminację zagrożeń w głębinach miasta-kopca. Uda ci się albo zginiesz”.

Warhammer 40,000: Darktide zadebiutuje o godzinie 19:00, więc warto dobrze zaplanować wieczór, by tuż po zwycięstwie reprezentacji Polski i hattricku Lewandowskiego zasiąść w chwale do najnowszej pozycji studia Fatshark ;)

Źródło: YouTube.com

Komentarze (27)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper