Xbox Game Pass z 2 grami od dzisiaj. Microsoft proponuje nowość i strzelankę

Gry
7853V
Xbox Game Pass PPE.pl
Iza Łęcka | 29.11.2022, 07:01

W listopadzie gigant z Redmond rozszerzył bibliotekę Xbox Game Pass o wiele interesujących i różnorodnych gier, ale małymi krokami zbliżamy się do zakończenia miesiąca i następnych ogłoszeń. Subskrybenci usługi mogą sprawdzić dwie nowe produkcje.

Xbox Game Pass jest abonamentem, w który Amerykanie niezwykle mocno inwestują, dążąc do pozyskania jak największej liczby odbiorców. Zresztą, doskonale tę strategię prezentują kolejne nowości – w grudniu użytkownicy doczekają się między innymi High on Life oraz Hello Neighbor 2, natomiast jeszcze przed końcem miesiąca nie brakuje atrakcji. Już teraz możecie pobrać i zagrać w dwie produkcje:

Insurgency: Sandstorm to sieciowy shooter, który zadebiutował na PC w 2018 roku, natomiast w zeszłym roku został udostępniony na konsolach. Gra w wersji na Xboksy zebrała oceny na poziomie 83%. Microsoft oferuje droższe wydanie posiadające przepustkę „Year 1 Pass” – zainteresowani pobiorą 16 pakietów elementów, dzięki którym będą mogli dostosować swojego żołnierza.

Nieco inaczej prezentuje się Soccer Story, które dopiero dzisiaj debiutuje. Użytkownicy wcielą się w młodego piłkarza lub piłkarkę i rozpoczną przygodę mającą na celu uratowanie świata futbolu – jest to RPG, w którym „każdy problem można rozwiązać za pomocą niezawodnej, magicznej piłki”.

Źródło: Xbox

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper