The Callisto Protocol hitem? Pierwsza ocena 10/10 zwiastuje „przyszłość horrorów” i potwierdza czas gry

Gry
5813V
The Callisto Protocol
Iza Łęcka | 30.11.2022, 07:00

Jedna z redakcji zdecydowanie zbyt wcześniej opublikowała tekst skupiający się na wrażeniach z The Callisto Protocol, dając jednocześnie do zrozumienia, że na rynku zagości niezwykle mocna i przerażająca produkcja. Dziennikarz wystawił grze najwyższą notę.

Zgodnie z planem opinie na temat The Callisto Protocol pojawią się pod koniec tygodnia, tymczasem nieoczekiwanie redaktor brytyjskiego Yahoo udostępnił tekst przed czasem. Recenzja szybko została usunięta z sieci, lecz gracze mieli wystarczająco dużo czasu, by zrobić stosowne zdjęcia i potwierdzić kilka ekscytujących szczegółów, które podkręcają atmosferę oczekiwania.

Dalsza część tekstu pod wideo

The Callisto Protocol otrzymało pierwszą maksymalną ocenę (5/5), a autor recenzji uważa, że tytuł Striking Distance Studios to „przyszłość horrorów”. Pozycja doczekała się znaczącej rekomendacji:

„Jest to bezkompromisowa, makabryczna, porywająca ekspedycja, która sprawi, że będziesz trzymał się na krawędzi fotela”.

Nie byliśmy w stanie zapoznać się z całością artykułu, jednak jej wycinek sugeruje, że ukończenie The Callisto Protocol zajmie 12-14 godzin. Jest to czas, o którym w trakcie jednego z wywiadów wspomniał Glen Schofield – szef Striking Distance Studios podkreślił jednocześnie, że gra oferuje sporo dodatkowych ścieżek, które nie tylko wydłużą czas rozgrywki, ale zachęcą do ponownego wkroczenia do więzienia Black Iron.

„Pierwsza recenzja The Callisto Protocol... 5/5. Według recenzji ukończenie gry zajmuje 12-14 godzin”.

Musimy uzbroić się w cierpliwość, by poznać więcej konkretów, choć wydaje się niezwykle prawdopodobne, że Striking Distance Studios znakomicie odrobiło zadanie domowe, dostarczając na rynek solidny i przerażający horror.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do The Callisto Protocol.

Źródło: Okami13_

Komentarze (162)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper