Recenzje The Callisto Protocol pojawią się pod koniec tygodnia. Kiedy poznamy opinie?

Gry
1880V
The Callisto Protoco
Wojciech Gruszczyk | 28.11.2022, 18:17

W najbliższy piątek odbędzie się premiera pierwszej gry Striking Distance Studios. Jest to najnowsza produkcja twórców serii Dead Space, która nie bez powodu cieszy się dużym zainteresowaniem. Opinie na temat pozycji pojawią się w dniu debiutu tytułu.

The Callisto Protocol to zupełnie nowa marka opracowana przez zespół Glena Schofielda. Twórca takich produkcji jak Dead Space, Call of Duty: Modern Warfare 3, The Godfather II, Call of Duty: Advanced Warfare czy też Call of Duty: WWII spędził ostatnie cztery lata, by stworzyć zupełnie nowe IP.

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja Striking Distance Studios zadebiutuje w piątek i według opublikowanych informacjiwłaśnie w tym dniu pojawią się oficjalne recenzje oraz opinie dotyczące produkcji. Embargo na wrażenia spada o 6:00 czasu polskiego.

Właśnie w tym czasie będziecie mogli zapoznać się z naszymi wrażeniami na temat tytułu. Produkcja będzie bez wątpienia jedną z najciekawszych gier grudnia i pewnie wielu graczy chętnie zapozna się z opowieścią, która została wykuta przez deweloperów odpowiedzialnych za serię Dead Space. Jest to bez wątpienia ciekawa sytuacja biorąc pod uwagę, że w styczniu zadebiutuje Dead Space Remake, który został zrealizowany na podstawie pracy zespołu Glena Schofielda.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do The Callisto Protocol.

Źródło: Twistedvoxel

Komentarze (61)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper