15 gier za darmo i inne promocje na święta. Gracze mogą szykować się na pobieranie

Gry
1642V
Prezent
Iza Łęcka | 28.11.2022, 09:08

W przyszłym miesiącu wystartuje cykliczna akcja Epic Games, dzięki której otrzymamy możliwość pobrania kilkunastu produkcji za darmo. Wiadomość skierowana do deweloperów zawiera szczegóły zaplanowanego wydarzenia.

Epic Games od dłuższego czasu staje do rywalizacji o zainteresowanie odbiorców, systematycznie oferując rozmaite niespodzianki. Stało się już pewną tradycją, że w każdy czwartek użytkownicy platformy mogą ściągnąć całkiem interesującą pozycję – w tym tygodniu jest to Star Wars: Squadrons. Jednocześnie w ostatnich dniach coraz więcej mówiło się o nadciągającej, świątecznej inicjatywie ujawnionej na jednym z popularnych portali z promocjami. Insider ponownie miał rację, a komunikat skierowany do zespołów deweloperskich zdradza zamiary przedsiębiorstwa.

Na witrynie dev.epicgames.com zamieszczono szczegóły dotyczące zbliżających się promocji oraz zaplanowanych kampanii. W dniach od 8 do 10 grudnia przewidziano wydarzenie związane z The Game Awards, natomiast już kilka dni później wystartuje nie lada gratka dla fanów darmowych gier.

Od 15 grudnia do 5 stycznia Epic Games zaoferuje aż 15 produkcji za darmo, co więcej, klienci będą mogli skorzystać z 25% rabatu, by obniżyć cenę jednej z produkcji.

Epic Games Store 15 gier za darmo - dev

Tym samym trzeci rok z rzędu otrzymamy możliwość znaczącego rozbudowania cyfrowych bibliotek, a okres świąteczny jest czasem, w którym można nadrobić wszelkie growe zaległości. Epic Games wielokrotnie udowodniło, że jest w stanie pozytywnie zaskoczyć, udostępniając naprawdę mocne tytuły, więc ciekawe, jakie propozycje korporacja ma jeszcze w zanadrzu.

Źródło: Dev Epic Games

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper