Star Wars Squadrons za darmo. Promocja pozwala sprawdzić świetną grę

News
1209V
Star Wars Squadrons w dużej promocji. Gra dostępna za zaledwie 49 zł
Wojciech Gruszczyk | 24.11, 17:01

W 2020 roku za sprawą studia Motive na rynku zadebiutował Star Wars Squadrons. Gra została doceniona przez dziennikarzy oraz graczy, a największym problemem produkcji okazała się skromna zawartość. Teraz zainteresowani mogą pobrać tytuł za darmo.

Od 24 listopada do 1 grudnia gracze mogą za darmo pobrać Star Wars Squadrons. Tytuł zebrał oceny na poziomie 79%, ale wielu fanów uniwersum podkreślało, że produkcja zasłużyła na znacznie większe noty, jednak zespół Motive nie przygotował należytej zawartości. Gra jednak wciąż trzyma cenę i jeszcze przed chwilą mogliście kupić propozycję Electronic Arts za 179,90 zł.

Epic Games w listopadzie rozpieszcza graczy, a bardzo możliwe, że firma ponownie zaszaleje i w przyszłym miesiącu zaoferuje klientom sporo dobrych tytułów. W ostatnich latach producent Unreal Engine zapewniał użytkownikom kilkanaście pozycji – korporacja w taki sposób celebruje święta.

To oczywiście nie koniec darmowych produkcji, a Epic Games potwierdziło, że na początku grudnia pobierzemy Fort Triumph oraz RPG in a Box.

Źródło: Epic Games

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper