Need for Speed Unbound zdumiewa małym rozmiarem. Wyciekło kolejne 37 minut rozgrywki

Gry
3705V
need for speed unbound
Iza Łęcka | 28.11.2022, 12:48

W weekend mogliście prześledzić pierwszy dłuższy gameplay z Need for Speed Unbound. Ktoś wyprzedził EA i przedstawił najnowszą odsłonę wyścigów na rozbudowanych materiałach, natomiast obecnie przyszedł czas na nowe ujęcia – gameplay pokazuje, na jakie atrakcje powinniśmy się przygotować.

O Need for Speed Unbound mówiło się naprawdę sporo jeszcze przed oficjalnym ujawnieniem projektu. Deweloperzy z Criterion Games poszli w nieco innym kierunku, nie tylko zmieniając stylistykę pozycji, ale również koncentrując się na odświeżonej, arcade'owej rozgrywce. Kampania promocyjna Electronic Arts nie należy do zbyt rozbudowanych, zazwyczaj mogliśmy spojrzeć na krótkie ujęcia, które nie pokazywały pełnego potencjału tytułu, ale oddawały bardzo luzacki klimat pozycji. Wyścigi zadebiutują w najbliższy piątek, lecz wybierając droższe wydanie, możemy otrzymać dostęp do gry przed premierą.

Electronic Arts i Criterion Games długo wstrzymywały się, by nie pokazać wyścigów w całej okazałości lub podczas swobodnej jazdy po mieście, tymczasem po raz drugi za sprawą nieoficjalnych transmisji możemy sprawdzić ponad 30 minut czystej rozgrywki. Jakość filmu nie zachwyca, zwróćcie jednak uwagę, że został on opracowany na podstawie streamu. 

Need for Speed Unbound zaprosi graczy do otwartego świata, lecz nie oznacza to, że będzie sporym obciążeniem dla dysków naszych konsol. Jak wskazuje PlayStation Game Size, produkcja w wersji na PlayStation 5 zajmie zaledwie 29,431 GB. W ostatnich tygodniach większymi gabarytami mogły się pochwalić aktualizacje premierowe do wielu gier z segmentu AAA.

„Need for Speed Unbound

Rozmiar pliku do pobrania : 29.431 GB (Wersja: 1.000.002) 

Pre-Load : 30 listopada (Palace Edition : Dostępny już teraz)

Premiera : 2 grudnia (Palace Edition : 20 listopada)”.

Źródło: Twitter / YouTube.com

Komentarze (35)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper