Need for Speed Unbound w Internecie! Wyciekło kilkanaście minut rozgrywki z nadchodzącej gry

Gry
3981V
Need for Speed Unbound
Kajetan Węsierski | 27.11.2022, 10:30

Need for Speed Unbound to zdecydowanie jedna z najważniejszych premier nadchodzącego tygodnia i prawdopodobnie także całej końcówki roku. Jakby tego było mało, produkcja już od pierwszych zapowiedzi wzbudza spore kontrowersje. Criterion Games nie kryje się z tym, iż stawiają na nową stylistykę i planuję iść dużo bardziej w styl arcade, aniżeli jak najbardziej realistyczny symulator jazdy samochodem. I ma to swoich fanów oraz przeciwników.

W której jednak grupie by się nie było, to jednak kolejny Need for Speed - a więc seria, obok której fani "samochodówek" nie mogą przejść obojętnie. Trzeba więc wspomnieć, że wczoraj w Internecie zaczęły pojawiać się przedpremierowo materiały z gry. Obecnie można znaleźć ponad 15 minut rozgrywki, która przewija się już na różnych forach, YouTubie czy Reddicie. I choć oczywiście trudno oceniać po takiej jakości wideo jakość samej grafiki, to pewne charakterystyczne cechy już tak.

Na wideo nie brakuje zapowiadanych tras, elementów związanych z zupełnie nową, bardziej kreskówkową stylistyką, a także kilku fragmentów rozmów. Choć to zaledwie kilkanaście minut, to udało się zmieścić kilka ciekawych momentów, więc jest to przyjemna ciekawostka do sprawdzenia przed debiutem. Do tego dojdzie już 2 grudnia! Jeśli natomiast nie chcecie czekać, to dla posiadaczy Palace Edition lub subskrybentów EA Play, wczesny dostęp ruszy już za dwa dni!

Przy okazji chciałbym pochwalić kamuflaż gościa od pierwszego wideo - spójrzcie tylko na tytuł. A biorąc pod uwagę, jak długo film wisi, można wywnioskować, iż... Działa. :)

Źródło: VGC

Komentarze (58)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper