Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.10.2014 11:14
Nie mamy co liczyć na ubicie Obcego w Alien: Isolation - zobaczcie świeży gameplay!
1743V

Nie mamy co liczyć na ubicie Obcego w Alien: Isolation - zobaczcie świeży gameplay!

Twórcy Alien: Isolation (Obcy: Izolacja) skończyli już pracę nad swoją produkcją. Pozostaje tylko czekać na premierę nowego survival horroru. W międzyczasie warto sprawdzić nowe sekwencje gameplayu, które zarejestrowała redakcja Game Informera.

Dziennikarze, którzy spędzili z grą 8 godzin, podkreślają, że korzystanie z broni palnej w Alien: Isolation (Obcy: Izolacja) najczęściej jest bardzo złym pomysłem. Na dźwięk wystrzału od razu reaguje Obcy, który z łatwością lokalizuje naszą postać w takiej sytuacji.

Game Informer opowiada również o działaniu miotacza ognia. Redaktorzy podkreślają jednak, że gracz - nawet wyposażony w taki oręż - nie ma szans z Obcym - może tylko próbować bronić się przed nim, ale na ubicie stwora nie mamy co liczyć.

Czy gra straszy? Wg Game Informer tytuł permanentnie utrzymuje gracza w napięciu. Szczególnie, że gry nie można zapisać stanu gry w dowolnym miejscu, a jedynie w save-pointach.

 

W najnowszym numerze PSX Extreme znajdziecie nasze wrażenia z Alien: Isolation (Obcy: Izolacja) oraz wywiad z designerem produkcji – Garym Napperem. Miesięcznik możecie nabyć:  

  • drogą tradycyjną (kioski, salony prasowe, Empik)
  • poprzez nasz sklepik - bezpłatna wysyłka!
  • w formie e-wydania dostępnego na platformach e-Kiosk i eGazety.pl (cena 8 zł)


Tagi: alien alien: isolation Game Informer gameplay obcy