Evil West jako film Stevena Spielberga? Twórca God of War odlatuje

News
1409V
Evil West
Iza Łęcka | 25.11, 10:57

David Jaffe kontynuuje swoje zachwyty najnowszą polską grą. Jego ostatni wpis na Twitterze jest skierowany do utalentowanego, znanego reżysera – doświadczony deweloper widzi potencjał filmowy w historii walczącego z wampirami Jessego Rantiera.

Evil West jest jedną z najgłośniejszych premier tego tygodnia. Polskie Flying Wild Hog całkiem przyzwoicie wywiązało się z zadania, dostarczając produkcję odznaczającą się przyjemną walką, w której wykorzystano sprawdzone mechaniki, sporo broni i dopracowane modele wrogów – oczywiście, tytuł posiada kilka niedociągnięć, jednak polska ekipa może cieszyć się ze wskazanych rezultatów.

Pełen entuzjazmu jest także David Jaffe, który w swoich mediach społecznościowych kontynuuje temat Evil West. Kilka dni temu znany deweloper zachwalał pozycję ukazującą alternatywną wersję Dzikiego Zachodu podkreślając, że gdyby on był odpowiedzialny za rozwój serii God of War, to czerpałby ogromną inspirację z nowej gry.

To jednak nie koniec jego fascynacji. Deweloper dostrzegł potencjał tytułu również w branży filmowej. W wiadomości w swoich mediach społecznościowych zachęcał do prezentacji pozycji o wampirach reżyserowi Stevenowi Spielbergowi, który mógłby nakręcić nowy film.

„Hej @mang0ld - proszę pokaż swojemu kumplowi Stevenowi Spielbergowi IP EVIL WEST. On mówi, że chce zrobić western i to jest to (a nawet coś ponad to). To według mnie autentycznie świetne IP; bardzo ciekawa historia, budowanie świata, postacie. Ok, moja praca tutaj jest skończona. Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!!! :)”

Zgadzacie się z Jaffem? Evil West mogłoby zostać zaadaptowane na hollywoodzki film? W kinematografii nie brakuje produkcji przedstawiających pracowników tajnych organizacji, którzy chronią ludzkość przed największymi zagrożeniami – może więc przygoda Rentiera również cieszyłaby się zainteresowaniem widzów... ;)

Źródło: Twitter: davidscottjaffe

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper