Evil West

Evil West

Producent:
Flying Wild Hog
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Premiery
Świat:
2022
Europa:
2022
Polska:
2022
Producent:
Flying Wild Hog
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Premiery
Świat:
2022
Europa:
2022
Polska:
2022

Evil West - opis gry

Evil West to gra akcji z perspektywy trzeciej osoby, za produkcję której odpowiada warszawski oddział Flying Wild Hog, a wydaniem zajmuje się Focus Home Interactive. Tytuł ukaże się na PC (prawdopodobnie tylko Windows), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Tytuł jest przedstawicielem mieszanki TPS oraz beat'em upa z alternatywnej wizji Dzikiego Zachodu - standardowym wyposażeniem są rewolwery oraz powtarzalne karabiny. Niestandardowym uzbrojeniem jest natomiast zasilana elektrycznością Rękawica Bojowa oraz gadżety, które tak jak standardowe uzbrojenie podlegają rozwojowi w trakcie gry. Z produkcja tą można zapoznać się zarówno w rozgrywce dla pojedynczego gracza jak i z innym graczom (wyłącznie sieciowo).

Historia przedstawia przygodę osadzoną w uniwersum będącym nietradycyjną wizją dziką Zachodu, gdzie wśród rewolwerowców czy saloonów istnieją także pozaziemskie istoty - wampiry (i innego rodzaju krwiopijcy) oraz demony. Pewnego dnia decydują się one zaatakować spokojnie miasteczka, co uaktywnia członków organizacji zajmującej się ich fizyczną eliminacją. Jednym z ostatnich członków tej grupy jest Jesse Rentier, który wyrusza na eksplorację bardzo mrocznego Dzikiego Zachodu. Jego celem jest nie tyle stać się super bohaterem, co przede wszystkim uratować Stany Zjednoczone przed mrocznymi siłami.

Wideo - Evil West

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych