The Callisto Protocol na mocnym zwiastunie live-action. Klimatyczny materiał zachęca do gry

Gry
1296V
The Callisto Protocol
Iza Łęcka | 25.11.2022, 07:00

Na tydzień przed premierą Striking Distance Studios podsyca oczekiwanie i publikuje kolejny trailer obiecującego horroru. Jest to dokładnie reklama telewizyjna z Joshem Duhamelem w roli głównej, która zaprasza do niebezpiecznego świata pełnego zdeformowanych kreatur.

Striking Distance Studios konsekwentnie dzieliło się informacjami na temat swojej nowej produkcji, wprowadzając odbiorców w bardzo brutalną rzeczywistość, w której nie zabraknie kwestii bezradności i człowieczeństwa. Oprócz wielu wywiadów z Glenem Schofieldem, szefem studia, systematycznie udostępniane były materiały zdradzające istotne szczegóły gry – przed debiutem The Callisto Protocol zespół odpalił kolejną bombę. Fani wymagających horrorów mogą sprawdzić, jak główny bohater orientuje się, że w więzieniu Black Iron dzieją się bardzo złe rzeczy.

Dalsza część tekstu pod wideo

Na ekranie zobaczycie Josha Duhamela („Transformers”, „Och, życie”, „Bezpieczna przystań”), który wcielił się w protagonistę The Callisto Protocol. Jacob Lee będzie musiał odnaleźć się w niezwykle wymagającej rzeczywistości, bowiem kompleks został przejęty przez bestie.

Zwiastun już od pierwszej chwili intryguje i przygotowuje na masakrę, do jakiej dojdzie w opuszczonym więzieniu na księżycu Kallisto. Striking Distance Studios z przytupem rozpoczyna nową serię i nie żałuje na promocję, a jest to następny materiał po zwiastunie premierowym, który zwraca uwagę nie tylko graczy śledzących na co dzień doniesienia branżowe.

Planujecie sprawdzić The Callisto Protocol?

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do The Callisto Protocol.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (47)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper