The Callisto Protocol wygląda fenomenalnie. Premierowy zwiastun podkręca hype

Gry
4932V
The Callisto Protocol
Wojciech Gruszczyk | 17.11.2022, 19:54

2 grudnia odbędzie się premiera The Callisto Protocol. Pierwsza produkcja Striking Distance Studios została zaprezentowana na ostatecznym filmie i dobrze zrealizowany materiał zachęca do produkcji.

Akcja The Callisto Protocol zaprowadzi śmiałków do 2302 roku, a dokładnie na martwy księżyc Jowisza Callisto, gdzie wybudowano więzienie Black Iron. To właśnie tutaj znajduje się bohater przygody, który w pewnym momencie zdaje sobie sprawę, że w miejscu zaczynają grasować tajemnicze stwory i jego jedynym wyjściem jest chwycenie za broń. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja zadebiutuje już za kilka dni, więc dzisiaj możemy sprawdzić premierowy zwiastun – na trailerze zobaczycie trójkę znanych aktorów: Josh Duhamel („Transformers”, „Och, życie”, „Bezpieczna przystań”) wcielił się w Jacoba Lee, Karen Fukuhara („Legion samobójców”, „The Boys”) została Dani Nakamurą, a Sam Witwer („Mgła”, „Adrenalina”, „Gamer”, „Dawno, dawno temu”) wskoczył w buty Leona Ferrisa.

Na materiale usłyszycie także kawałek „Lost Again”, nowy utwór dramatyczny Kings Elliot, napisany specjalnie na potrzeby The Callisto Protocol. 

The Callisto Protocol dla wielu graczy może być jedną z najciekawszych propozycji 2022 roku – szkoda jedynie, że tytuł nie będzie mógł zawalczyć o nagrody na tegorocznym The Game Awards. 

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do The Callisto Protocol.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (124)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper