The Callisto Protocol z ogromną łatką premierową. Szykujcie się na sporo pobierania

Gry
1397V
The Callisto Protocol
Iza Łęcka | 23.11.2022, 13:02

Pozostało coraz mniej czasu do udostępnienia na rynku debiutanckiego tytułu ekipy Striking Distance Studio. Horror rozgrywający się na księżycu Kallisto będzie następną produkcją z 2022 roku, która otrzymała okazałych rozmiarów patch. Pakiet plików zapewne rozwiąże wiele błędów, ponieważ zajmuje ponad połowę rozmiaru podstawki.

The Callisto Protocol zadebiutuje na samym początku grudnia, a dzięki poczynaniom twórców na ostatniej prostej jesteśmy w stanie poznać dodatkowe szczegóły. Na serwerach PlayStation znalazła się kompletna lista trofeów zdradzająca kilka ciekawostek dotyczących gry, jednocześnie została opublikowana premierowa aktualizacja.

Dalsza część tekstu pod wideo

Studio skoncentrowało się na „ogólnych poprawkach błędów, ulepszeniach i usprawnieniach”, jednak plik jest naprawdę spory, bowiem w dniu premiery będzie trzeba ściągnąć aż 26,9 GB danych. Na rynku nadal pojawiają się produkcje z segmentu AAA lub AA, które zajmują mniej, co wydaje się dość wymownym parametrem.

Striking Distance Studios oficjalnie nie wskazało, ile zajmuje cyfrowa wersja The Callisto Protocol, choć według informacji z Microsoft Store na wersję na Xboksy należy pozostawić około 46,28 GB wolnego miejsca na dysku.

Wiele na to wskazuje, że zespół Glena Schofielda przyjrzał się całej masie błędów, które mogłyby wpływać na doświadczenie graczy, i rozwiązał je. To przesłanka, która daje nadzieję, że horror zadebiutuje bez większych perturbacji i kontrowersji.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do The Callisto Protocol.

Źródło: Gamingbolt

Komentarze (49)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper