The Callisto Protocol będzie niemałym wyzwaniem. Szykujcie się na wymagającą zabawę – wyciekła lista trofeów

Gry
1526V
The Callisto Protocol
Iza Łęcka | 22.11.2022, 10:01

Pierwszy horror Striking Distance Studios może przynieść sporą zagwozdkę łowcom pucharków i osiągnięć. Dzięki ujawnieniu pełnego zestawienia wyróżnień wiemy, że deweloperzy chcą wymęczyć graczy czyhających na zdobycie platyny lub calaka. 

The Callisto Protocol zadebiutuje 2 grudnia – zanim jednak wkroczymy do przerażającego więzienia Black Iron, możemy poznać szczegóły dotyczące trofeów. Ostateczny kod gry znajduje się na serwerach PlayStation, wydaje się więc całkiem prawdopodobne, że pierwsi dziennikarze przystąpili do sprawdzania pozycji i pisania przedpremierowych recenzji.

Dalsza część tekstu pod wideo

Striking Distance Studios postanowiło ukryć aż 23 z 27 trofeów, lecz wgłębiając się w konkrety nie znajdziemy zbyt wielu informacji na temat historii czy kluczowych motywów. Jeśli jednak nie chcecie psuć sobie zabawy przed rozgrywką – nie czytajcie dalej.

[UWAGA NA POTENCJALNE SPOILERY]

Łowcy platyn i calaków będą zmuszeni ukończyć The Callisto Protocol na najbardziej wymagającym poziomie trudności, natomiast w trakcie opowieści warto zbierać i czytać wszystkie szczegóły na temat implantów, bowiem ich poznanie jest również wymagane do ukończenia gry w 100%.

Twórcy stworzyli przynajmniej jednego niezwykle wymagającego przeciwnika – „zlikwidowanie dwugłowca” zalicza się do listy złotych dzbanków. Część pucharów jest bezpośrednio związanych z craftingiem (np. stwórz pierwszą broń, stwórz ulepszenie broni, w pełni ulepsz jedną z broni) oraz walką (np. wbij pięciu ślepym wrogom nóż w plecy, pięć razy wykonaj perfekcyjny unik). 

Poznając sekrety więzienia na księżycu Kallisto, musimy przygotować się na niezwykle brutalne sceny i przejmujące poczucie bezradności. Z podobnymi emocjami będą związane również niektóre zadania – „użyj broni do walki wręcz lub dystansowej, by pozbawić żyjącego wroga obu ramion” może przynieść niemałe trudności. Złoto otrzymamy także za „zabicie wroga za pomocą GRP i kombinacji walki wręcz”.

Jeżeli nie mieliście wcześniej okazji zobaczyć ostatniego zwiastuna The Callisto Protocol, zachęcamy do do sprawdzenia go pod TYM LINKIEM.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do The Callisto Protocol.

Źródło: True Trophies

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper