Motywy z NieR Automata i NieR Replicant już w Rainbow Six Siege. 2B szaleje z karabinami

News
432V
Rainbow
Bartosz Dawidowski | 22.11, 10:22

Potwierdzają się nasze spekulacje sprzed kilku dni. Do Rainbow Six Siege faktycznie wlecą motywy związane z główną bohaterką NieR Automata.

Po oficjalnym ujawnieniu, że do Rainbow Six Siege zmierza skórka/strój głównego bohatera z NieR Replicant, doczekaliśmy się komunikatu dotyczącego podobnego motywu, związanego z androidką 2B. Okazuje się, że w grze pojawił się już pakiet „Elite Iana YoRHA”, ze skórką protagonistki NieR Automata dla Iany w Rainbow Six Siege. Jak operatorka wygląda w tym kostiumie możecie sprawdzić w poniższym materiale wideo.

Poniżej czeka na was oficjalny, promocyjny materiał wideo. Kolejny filmik od youtubera Kudos przedstawia już szczegóły rzeczonego pakietu – wszystkie składniki dodatku, które otrzymujemy w Rainbow Six Siege.

Możliwe, że to nie koniec crossoverowych atrakcji, związanych z marką NieR. Ubisoft sugerował ostatnio, że współpraca firmy ze Square Enix w Rainbow Six Siege ma być szeroko zakrojona. Czekamy zatem na kolejne komunikaty. Sprawdźcie przy okazji, jak w Rainbow Six Siege prezentuje się skórka z NieR Replicant dla Mavericka.

Źródło: https://exputer.com/news/games/rainbow-six-siege-nier-2b-skins/

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper