NieR x Rainbow Six Siege. Ubisoft reklamuje nadciągający crossover

News
1184V
Nier Rainbow
Bartosz Dawidowski | 16.11, 13:26

Śmiało można powiedzieć, że marka NieR wyszła już z poziomu niszowego do mainstreamu. I nie mowa tu tylko o bardzo popularnym NieR Automata, ale też NieR Replicant. Bohater z tej produkcji pojawi się niedługo w Rainbow Six Siege.

Okazuje się, że Grimoire Weiss oraz główny bohater z NieR Repliant pojawią się niedługo w Rainbow Six Siege. Wszystko dzięki współpracy Square Enix z Ubisoftem, dzięki czemu już 21 listopada 2022 r. wystartuje pierwszy etap crossovera dwóch marek. Skórka protagonisty NieR Replicant zostanie udostępniona w wersji dla Mavericka w pakiecie Maverick Replicant Bundle.

To nie koniec atrakcji dla fanów marki NieR. Ubisoft zapowiedział, że już niedługo doczekamy się kolejnych motywów w ramach współpracy ze Square Enix. Wygląda na to, że jedna z Operatorek w Rainbow Six Siege zostanie wyposażona w kostium głównej bohaterki Nier Automata (wskazuje na to koniec poniższego trailera, gdzie widać charakterystyczne kozaki androidki 2B).

Źródło: https://www.siliconera.com/nier-to-appear-in-rainbow-six-siege-with-maverick-replicant-bundle/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=nier-to-appear-in-rainbow-six-siege-with-maverick-replicant-bundle

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper