High on Life nie zawiedzie? Długi gameplay pokazuje grę zmierzającą do Xbox Game Pass

Gry
886V
High on Life
Iza Łęcka | 22.11.2022, 13:03

Gadające bronie, odległe planety i mnóstwo humoru – te słowa najlepiej powinny opisywać High on Life, które już w przyszłym miesiącu zadebiutuje na Xboksach oraz komputerach osobistych. Z kosmiczną produkcją zapoznają się także subskrybenci Xbox Game Pass.

Premiera High on Life odbędzie się za 21 dni, zatem możemy podejrzewać, że deweloperzy koncentrują się na dopieszczeniu tytułu. Squanch Games miało dodatkowe tygodnie na dopracowanie gry, choć nie jest sekretem, że grudzień jest znacznie lepszym terminem do wydania nowego IP – zespół postanowił przełożyć premierę pozycji z listopada, ponieważ nie chciał rywalizować z tak wyczekiwanymi pozycjami God of War Ragnarok i Call of Duty: Modern Warfare 2.

Dalsza część tekstu pod wideo

Redakcja GameSpot zaprezentowała długi fragment rozgrywki z High on Life – to aż 25 minut eksploracji i walki z kolejnymi hordami przeciwników. W trakcie materiału usłyszycie całą masę dialogów wypowiadanych przez broń.

Squanch Games to studio założone przez Justina Roilanda, jednego z twórców animacji „Rick i Morty”, dlatego też po zmierzającej na rynek przygodzie możemy spodziewać się abstrakcyjnego humoru i niekonwencjonalnych rozwiązań fabularnych. Na filmie śledzimy, jak główny bohater niszczy małe miasto, jednocześnie wsłuchując się w dialogi ostatniego żyjącego mieszkańca.

Niestety, High on Life nie otrzyma polskiej lokalizacji.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (86)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper