High on Life nie zadebiutuje w terminie z powodu God of War Ragnarok i Call of Duty: Modern Warfare 2

Gry
1517V
High on Life
Wojciech Gruszczyk | 05.09.2022, 20:55

High on Life to jedna z produkcji, która zaliczyła opóźnienie premiery przez między innymi God of War Ragnarok. Twórcy nie zamierzają bezpośrednio rywalizować z tytułem Sony i wolą wrzucić swoją produkcję w spokojniejszym terminie, by mieć pewność, że opowieść zostanie dostrzeżona przez kolejnych graczy.

High on Life zapowiada się na ciekawą, kolorową i pełną humoru strzelankę, która na papierze nie powinna obawiać się takich produkcji jak God of War Ragnarok i Call of Duty: Modern Warfare 2, ponieważ pod względem skali obie gry prezentują inny poziom, jednak Squanch Games nie zamierza ryzykować.

Dalsza część tekstu pod wideo

Mikey Spano, deweloper High on Life, podczas wywiadu z redakcją GamesRadar potwierdził, że premiera tytułu została przełożona na grudzień właśnie z powodu przygody Kratosa i strzelanki Activision.

Studio wykorzysta dodatkowy czas na dopracowanie drugiego aktu, który zdaniem Spano nie był tak dopieszczony jak pierwszy i trzeci. Wiele jednak wskazuje na to, że Squanch Games mogło wrzucić High on Life w październiku, ale twórcy postanowili wykorzystać szansę, ulepszyć grę i zapewnić przygodę w znacznie spokojniejszym terminie.

Jest to bez wątpienia dobra decyzja dla produkcji, która w grudniu może zainteresować znacznie większe grono odbiorców.

Źródło: Purexbox

Komentarze (44)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper