Call of Duty Warzone 2 z niewidzialnymi przeciwnikami. Coraz więcej graczy zgłasza błąd

News
536V
Call of Duty Warzone 2
Iza Łęcka | 21.11, 12:43

Od zeszłego tygodnia entuzjaści strzelania ochoczo ruszyli na serwery nowej odsłony Warzone. Choć jeszcze przed premierą deweloperzy postarali się o sporych rozmiarów patch, nie naprawił on wszelkich pojawiających się usterek. Użytkownicy informują o niepokojących sytuacjach, do których dochodzi w trakcie rozgrywki.

Activision ma powody do świętowania – Call of Duty Warzone 2 cieszy się gigantycznym zainteresowaniem, które zdecydowanie przekroczyło oczekiwania. Gracze na dobre przystąpili do rywalizacji, ciesząc się takimi udogodnieniami jak chociażby czat zbliżeniowy, jednak szybko stało się jasne, że produkcja nie jest pozbawiona wszelkiej maści problemów, również z połączeniem z serwerami czy lagami, nad którymi Raven Software będzie musiało jeszcze popracować.

Do sporej listy bolączek Call of Duty Warzone 2 można obecnie dołożyć jeszcze jeden bug – chodzi o niewidzialnych wrogów, którzy zabijają graczy na mapach. Jak informuje Eurogamer.net, coraz więcej sympatyków battle royale skarży się Activision na strzały padające nie wiadomo skąd. Dopiero po sprawdzeniu kill-cam, kiedy możemy zobaczyć perspektywę innego uczestnika, zauważymy, że wielu z nich było bezpośrednio przy swojej ofierze.

„Niewidzialni gracze!”

Jak się okazuje, przez jedną z niedoróbek niektórzy gracze w Call of Duty Warzone 2 stają się niewidoczni dla innych oponentów. Activision nie skomentowało jeszcze sprawy, możemy jednak się domyślać, że deweloperzy w pocie czoła starają się zaradzić największym kłopotom – a to niewątpliwie jest jeden z nich.

Gracie w nowy battle royale?

Źródło: Eurogamer.net

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper