Call of Duty Warzone 2 już zachwyca graczy. Czat zbliżeniowy zapewnia zaskakującą zabawę

News
2695V
Call of Duty Warzone 2 i DMZ
Wojciech Gruszczyk | 16.11, 20:08

O 19:00 oficjalnie ruszyły serwery Call of Duty: Warzone 2. Gracze mogą sprawdzać nowe funkcje, wśród których znalazł się czat zbliżeniowy. Technologię możemy w bardzo ciekawy sposób wykorzystać, by komunikować się z rywalami.

Call of Duty: Warzone 2 nie jest w pełni next-genowym tytułem, ale deweloperzy zadbali o szereg nowych funkcji, które mają odróżnić strzelankę od poprzedniej odsłony. Jedną z nowości jest czat zbliżeniowy – za jego pomocą możemy podsłuchiwać graczy znajdujących się obok naszej postaci, jednak jednocześnie nasze rozmowy mogą zostać usłyszane przez rywali.

Bardzo dobrą próbką możliwości nowej funkcji jest poniższy materiał – gracze próbują się dogadać, chcą nawet współpracować, ale w pewnym momencie... zawodnik decyduje się przywitać przeciwników w Call of Duty: Warzone 2.

Czat zbliżeniowy może znacząco ubarwić rozgrywkę, ponieważ nigdy nie możemy mieć pewności, że gdzieś obok nie zbliża się przeciwnik, który słucha naszych rozmów i w odpowiednim momencie zaatakuje. Pewnie nie wszyscy będą zadowoleni z tej funkcji, jednak trzeba przyznać, że propozycja może znacząco odświeżyć gameplay.

Sprawdźcie nasz poradnik do Call of Duty Warzone 2.

Źródło: arbys_fan

Komentarze (62)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper