Pokemon Scarlet/Violet ma poważne problemy. Materiały graczy pokazują tragiczny stan gry

News
3294V
Pokemon Scarlet/Violet
Igor Chrzanowski | 19.11, 20:07

Podczas gdy rodzina PlayStation otrzymała God of War: Ragnarok, rodzina konsol Nintendo Switch doczekała się mocnej odpowiedzi w formie Pokemon Scarlet/Violet. Niestety, nowa gra GameFreak ma mnóstwo problemów.

Recenzje dotyczące najnowszego dzieła ojców serii Pokemon zgodnie głoszą, że jest to całkiem udana produkcja, choć jednak ma spore problemy z wydajnością - naszą recenzję znajdziecie tutaj. Okazuje się jednak, że spadająca płynność zabawy to nie jedyne duże problemy z jakimi borykają się najnowsze kieszonkowe stworki.

Pierwsze materiały graczy pokazują dosłownie gigantyczne problemy związane chyba z każdym aspektem rozgrywki - jazda pojazdami wywołuje błędy, walka potrafi się wykrzaczyć w połowie, a jakiś randomowy przechodzień wejdzie pomiędzy walczące Pokemony. Dodatkowo wpadanie pod teksturę, chore i dziwne animacje są tu na porządku dziennym. GameFreak naprawdę musi naprawić te błędy, bo to wprost dramatyczne, że flagowa gra Nintendo jest dziurawa niczym najgorszy Early Access ze Steama.

Źródło: YouTube

Komentarze (86)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper