PS Plus w promocji z okazji Black Friday. Sony zachęca do trzech wersji abonamentu

News
4979V
PS Plus
Iza Łęcka | 18.11, 07:41

Japoński producent wystartował z pierwszą ofertą Black Friday na PlayStation Store. Gracze mogą wykupić roczną subskrypcję PS Plus Essential, PS Plus Extra lub PS Plus Premium z rabatem sięgającym 25%.

Kilka miesięcy temu Sony wprowadziło nową wersję PlayStation Plus, przygotowując trzy warianty usługi, które oferują zróżnicowane gry oraz uwzględniają szereg korzyści. PS Plus Essential to klasyczna wersja abonamentu, dzięki której co miesiąc pobierzemy trzy produkcje, natomiast już PS Plus Extra i PS Plus Premium zapewniają dostęp do rozbudowanego katalogu tytułów.

Na początku tygodnia została zapowiedziana specjalna promocja na PlayStation Plus, która już obowiązuje – użytkownicy konsol PlayStation mogą kupić 12-miesięczną subskrypcję z 25% rabatem:

  • PS Plus Essential za 180 zł na 12 miesięcy (z 240 zł),
  • PS Plus Extra za 300 zł na 12 miesięcy (z 400 zł),
  • PS Plus Premium za 360 zł na 12 miesięcy (z 480 zł).

Oferta jest szczególnie korzystna dla graczy, którzy przez najbliższe 12 miesięcy zamierzają korzystać z propozycji Japończyków – PlayStation Plus jest wciąż wymagane do rozgrywki online, więc fani produkcji multiplayer nie mają tak naprawdę wyboru i muszą przedłużać abonament.

W ostatnim czasie część społeczności narzekała na PS Plus Premium, krytykując strategię Sony i brak oczekiwanych tytułów w bibliotece.

Źródło: PlayStation Store

Komentarze (116)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper